پرسش های متداول

آیا عضویت در ریپول رایگان است؟

بله عضویت در ریپول رایگان است و فقط با وارد کردن شماره موبایل و دریافت کد تایید می توانید در ریپول عضو شوید.

به چند روش می شود از ریپول سفارش ثبت کرد؟

در ریپول سه روش ثبت سفارش وجود دارد:
پیش خرید، ارسال با پیک و پرداخت سریع
✔ در روش پیش خرید شما می توانید محصول یا خدمات مورد نظر خود را ثبت کنید و یک فاکتور الکترونیکی دریافت کنید (که در لیست سفارشات قابل رویت است) و با هماهنگی مجموعه می توانید در آنجا حضور پیدا کرده و فاکتور الکترونیکی (بارکد سفارشتان) را به فروشنده نشان دهید و محصول یا خدمات خود را در محل مجموعه دریافت کنید.
✔ در روش ارسال با پیک شما می توانید نزدیک ترین رستوران ها به خود را پیدا کنید و با تکمیل سبد خرید و ثبت آدرس و مشخصات، سفارش را در محل دریافت کنید.
✔ در روش پرداخت سریع شما می توانید در مجموعه هایی که در ریپول هستند حضور پیدا و از خدمات مجموعه استفاده کنید و هنگام پرداخت مبلغ فاکتور، با گزینه پرداخت سریع، کد فروشگاه را اسکن کرده و مبلغ فاکتور را به فروشگاه پرداخت کنید.

به چند روش می توان در ریپول سفارش خود را پرداخت کرد؟

شما به روش های زیر می توانید مبلغ سفارشتان را پرداخت کنید:
✔ پرداخت از کیف پول: می توانید از قبل، کیف پول خود را شارژ کنید. با فعال کردن گزینه پرداخت از کیف پول، مبلغ سفارش از کیف پول شما کسر می شود.
✔ پرداخت از اعتبار: با فعال کردن گزینه پرداخت از اعتبار (در صورت داشتن اعتبار) مبلغ سفارش از اعتبار شما کسر می شود.
✔ پرداخت آنلاین: در این روش می توانید وارد درگاه بانکی شده و با رمز دوم کارت بانکی، پرداخت را انجام دهید.

آیا ثبت سفارش به صورت نقدی هم امکان پذیر است؟

بله. ولی اولین سفارش شما باید به صورت آنلاین باشد تا گزینه پرداخت نقدی برای شما فعال شود. روش پرداخت نقدی فقط برای روش ارسال با پیک مقدور است که می توانید مبلغ سفارتان را به پیک، نقدی پرداخت کنید و این نکته را در نظر بگیرید که در روش پرداخت نقدی، کاربر هیچ اعتباری دریافت نمی کند و کش بک (Cashback) وجود ندارد.

آیا می توانم ترکیبی از اعتبار، کیف پول و آنلاین هم پرداخت کنم؟

بله، شما می توانید در صفحه پرداخت، سه روش همزمان استفاده کنید. به این صورت که بخشی از مبلغ را از اعتبار، بخشی از کیف پول و باقی مبلغ فاکتور را از طریق درگاه پرداخت کنید.

آیا از اعتبارم خرید کنم باز هم اعتبار می گیرم؟

بله، شما با هر سه روش می توانید اعتبار دریافت کنید: اعتباری، آنلاین و کیف پول و یا ترکیبی از هر سه روش. باز هم اعتبار دریافت می کنید، فقط در روش نقدی هیچ اعتباری برای شما ثبت نمی شود و کش بک موجود نیست.

پرداخت در محل فروشگاه به چه صورت است؟

در محل فروشگاه شما می توانید از روش پرداخت سریع استفاده کنید. در مجموعه هایی که در اپلیکیشن ریپول هستند، حضور پیدا کنید، از خدمات مجموعه استفاده کنید و هنگام پرداخت با گزینه پرداخت سریع، کد فروشگاه را اسکن کرده و مبلغ فاکتور را به فروشگاه پرداخت نمایید.

چطور می توانم سفارش ثبت شده ام را پیگیری کنم؟

در قسمت منو / لیست سفارشات می توانید سفارش خود را با تمام جزئیات مشاهده کنید و در صورت لزوم روی گزینه پیگیری کلیک کنید تا از وضعیت سفارش خود مطلع شوید.

سفارشاتی که با پیک ارسال می شود را چطور پیگیری کنم؟

در لیست سفارش ها می توانید فاکتور خود را مشاهده کنید و با کلیک بر روی گزینه پیگیری، از زمان ارسال مطلع شوید و در صورت تأخیر سفارش، این موضوع را به ما اعلام کنید تا همکاران ما در پشتیبانی، پیگیری کنند.

نحوه امتیازگیری در ریپول به چه صورت است؟

در ریپول می توانید به 5 روش زیر امتیاز کسب کنید و از قابلیت کش بک cashback بهره ببرید:
✔ ثبت هر نظر بابت هر سفارش 5 امتیاز
✔ ثبت نام پرسشنامه 50 امتیاز
✔ هر تراکنش 5 امتیاز
✔ معرفی به دوستان (به ازای هر نفر) 10 امتیاز
✔ هر 1000 تومان اعتبار دریافتی 10 امتیاز
شما در ریپول با روش های بالا می توانید امتیاز بدست آورید، به گروه های مختلف برسید و باید توجه داشته باشید که اگر شما از اعتبار خود خرج کنید، از امتیاز شما کسر می شود و در سطح پایین تری قرار می گیرید.

شرایط شرکت در طرح ها و جوایز ریپول به چه صورت است؟

ریپول برای کاربران، 4 گروه مختلف با توجه به امتیازاتی که دریافت می کنند، در نظر گرفته است:
✔ کاربران عادی از 0 تا 500 امتیاز
✔ کاربران برنزی از 500 تا 1500 امتیاز
✔ کاربران نقره ای از 1500 تا 4000 امتیاز
✔ کاربران طلایی از 4000 امتیاز به بالا
ریپول هر ما سه جایزه ویژه برای هر سطح برنزی، نقره ای و طلایی در نظر دارد که جوایز هر گروه تفاوت های بسیاری با یکدیگر دارند که در شبکه های مجازی و … به کاربران اطلاع رسانی و اهدا می گردد.